Ocena: 0 (z 0 głosów)

Bezpieczeństwo sieci

Poznańska firma teleinformatyczna przygotowała wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców, którzy chcą zabezpieczyć przesyłane pliki i uchronić się przed atakami hakerów. Specjaliści doradzą, jak efektywnie zwiększyć bezpieczeństwo sieci. Na stronie internetowej pod adresem upgreat.pl można dowiedzieć się więcej na temat świadczonych usług.

W ramach współpracy klienci często decydują się na instalację i konfigurację sondy IPS/IDS. Służy ona do wykrywania ataków. Bazuje na śledzeniu sygnatur ruchu sieciowego. Informatycy polecają też stosowanie bramek pocztowych i antyspamowych, które eliminują ryzyko zawirusowania sieci przez szkodliwe załączniki.

Każda sieć traktowana jest indywidualnie i dobiera się do niej optymalny system zabezpieczeń. W ofercie firmy znajduje się także przeprowadzanie testów penetracyjnych i audytów bezpieczeństwa. Działania te pozwalają na wykrycie słabych elementów systemu i wprowadzenie odpowiednich działań naprawczych. Klient otrzymuje raport i zalecane metody usprawnienia sieci.


UpGreat Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Poznań

Ostrobramska 22

61 664 16 20

Bezpieczeństwo sieci
Witryna firmy

Polecane firmy

Komputronik Biznes

service picture

Poznań

Wołczyńska, 37

https://www.itpodkontrola.pl/

THINK Sp. z o.o.

service picture

Poznań

Rubież, 46

http://think.pl/

TenseApp! Sp. z o.o.

service picture

Poznań

Wolsztyńska, 13

https://www.webmetric.pl/