Potrzebujesz serwisu obiadowego, który będziesz mogła używać nie tylko na co dzień, ale także wówczas, gdy na uroczysty obiad wpadną do Ciebie goście? Trzeba przyznać, "> Potrzebujesz serwisu obiadowego, który będziesz mogła używać nie tylko na co dzień, ale także wówczas, gdy na uroczysty obiad wpadną do Ciebie goście? Trzeba przyznać,..."/>

Ocena: 0 (z 0 głosów)

ManufakturaChodzieska.pl - Zestawy obiadowe na 12 osób

Potrzebujesz serwisu obiadowego, który będziesz mogła używać nie tylko na co dzień, ale także wówczas, gdy na uroczysty obiad wpadną do Ciebie goście? Trzeba przyznać, że poczęstunek serwowany na eleganckiej zastawie smakuje dużo lepiej. Zestawy obiadowe na 12 osób to oferta producenta ceramiki chodzieskiej. Można je nabyć bez ruszania się z domu. Nie obawiaj się uszkodzenia elementów zastawy w trakcie dostarczania jej pod wskazany adres. Serwisy trafiają do klientów w stanie nienaruszonym, gdyż ich dostawą zajmuje się profesjonalna firma kurierska.

Z kolekcjami ww. producenta można zapoznać się na stronie manufakturachodzieska.pl (tam działa sklep internetowy). Zostały one zaprezentowane w sposób przejrzysty. Klient może się przyjrzeć bliżej każdemu elementowi wchodzącemu w skład serwisu.

Od czasu do czasu zdarza nam się podczas mycia lub użytkowania zastawy zbić kubek, czy też uszkodzić talerz. Na stronie sklepu z ceramiką można nabyć pojedyncze elementy serwisów. Dzięki temu możliwe jest uzupełnienie zastawy o brakującą salaterkę, cukiernicę, filiżankę itp.


ManufakturaChodzieska.pl

Budzyń k. Chodzieży

Os. Cechowe 27

538 810 182

ManufakturaChodzieska.pl - Zestawy obiadowe na 12 osób
Witryna firmy

Polecane firmy

Grupa TENSE

service picture

Poznań

Wolsztyńska, 5

https://www.grupa-tense.pl/

Komputronik Biznes

service picture

Poznań

Wołczyńska, 37

https://www.itpodkontrola.pl/

THINK Sp. z o.o.

service picture

Poznań

Rubież, 46

http://think.pl/