W nowoczesnych wnętrzach, w których dominują nowoczesne materiały, świetnie sprawdza się szkło nie tylko jako ścianki działowe, czy zabudowy, ale także jako drzwi. Mog "> W nowoczesnych wnętrzach, w których dominują nowoczesne materiały, świetnie sprawdza się szkło nie tylko jako ścianki działowe, czy zabudowy, ale także jako drzwi. Mog..."/>

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Drzwi ze szkła Warszawa

W nowoczesnych wnętrzach, w których dominują nowoczesne materiały, świetnie sprawdza się szkło nie tylko jako ścianki działowe, czy zabudowy, ale także jako drzwi. Mogą one być wykonane z różnego rodzaju szkła hartowanego, które jest szkłem bezpiecznym, właściwie niemożliwym do zbicia. Najczęściej stosuje się szkło pojedyncze lub podwójne laminowane zdobione piaskowaniem lub laminografiką, dzięki czemu można osiągnąć niezwykłe efekty wizualne. Firma Beluglass z Warszawy projektuje i tworzy drzwi ze szkła, chętnie podejmując się realizacji nawet bardzo trudnych projektów na terenie całego kraju. Współpracuje ona z klientami prywatnymi i instytucjonalnymi, oferując także wiele innych produktów.

Firma ta tworzy dwa rodzaje drzwi szklanych:

  • drzwi przesuwne poruszające się w szynach na wózkach jezdnych z zaciskami,
  • drzwi uchylne montowane na zawiasach bocznych lub na zawiasach "góra-dół", które mogą być wyposażone w samozamykacz.

Drzwi mogą być wykonane w ramie lub w systemie bezramowym, a opcjonalnie można je także wyposażyć w dodatkową ościeżnicę montowaną do otworu drzwiowego.

 


Glassandmore.pl

Warszawa

Bruzdowa 19a

222428348

Drzwi ze szkła Warszawa
Witryna firmy

Polecane firmy

Softman S.A.

service picture

Piaseczno

Okulickiego, 5F

https://softman.pl/

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

service picture

Warszawa

Bukowińska, 22

https://lizard.pl/

Lokalizator-telefonu-online.pl

service picture

Warszawa

Lindleya, 16

https://lokalizator-telefonu-online.pl/